Veľkonočný turnaj - 11.ročník 2010 – sa odohral len, s hráčmi nášho klubu z dôvodu, že turnaj, ktorý sme naplánovali na bielu sobotu korešpondoval s turnajom, MSR v bleskovom šachu v Trenčíne a ešte bol vyradený z turnajov Grand Prix 2010.

Výsledky: 1. Milan Chovanec  2. Štefan Capák  3. Roman Hutyra

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Veľkonočný turnaj - 10.ročník 11.4.2009

Veľkonočný turnaj bol  zaradený do seriálu 2.ročníka GP Slovenska v rapid šachu - 3.kolo a hral sa  zároveń ako majstrovstvá okresu Považskej Bystrice.    výsledková listina a  súbor pre swis manager.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Veľkonočný turnaj - 9.ročník 22.3.2008

Turnaj bol zaradený do seriálu 6.turnajov Grand Prix Slovenska 2008 v rapid šachu.

Za účasti 84 hráčov si prvenstvo odniesol Michalík Peter z ŠK Prievidza pred Karolom

Rückschlossom zo Slovana Bratislava a Miroslavom Maslíkom z Trenčína.

tabuľka,  fotogaléria obr1, obr2, obr3, obr.4, výsledok vo formáte pre Swiss Manager.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Veľkonočný turnaj - 8.ročník 7.4.2007

Za účasti 84 hráčov sa uskutočnil 8.ročník Veĺkonočného turnaja, ktorý bol zároveň

aj Majstrovstvami Trenčianskeho kraja v rapid šachu, tempom 2x15 min na 9 kôl.

Víťazstvo si odniesol Jozef Veselský, ktorý jediný absolvoval turnaj bez prehry.

Majstrom Trenčianskeho kraja v rapid šachu sa stal vďaka dobrému finišu Dušan Orgoň.

O množstvo cien sa zaslúžil sponzor turnaja firma Premix Považská Bystrica.

tabuľka a fotogaléria turnaja:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Veľkonočný turnaj - 7.ročník 15.4.2006

O výbornú úroveň 7.ročníka sa postarali šachysti z celého Slovenska, ktorí

si dali stretnutie v P.Bystrici. Turnaj bol zároveň  majstrovstvom Trenčianskeho

kraja v rapid šachu a majstrovstvá okresu P.Bystrica. Spolu bolo odovzdaných 18 cien

pre najlepších hráčov v jednotlivých kategóriach.

Celkoví víťazi:
1 Vojtek Vladimír 2365 Dubnica 8
2 Gruca Miroslav 2267 Trenčín 7
3 Bôrik Juraj 2158 Bánovce 7
4 Vass František 2384 N.Zámky 6,5
5 Švaňa Peter 2127 K.N.Mesto 6,5
6 Hažír Svetozár 2102 Modra 6,5
7 Jurčík Marián 2407 Čadca 6,5
Najlepšie umiestnená žena:
1 Varhaníková Ivana 1655 Bánovce n./B 3,5
Najmladší účastník:
1 Filípek Jožko 1350 P.Podhradie 1,5
Majstrovstvá Trenčianskeho kraja:
1 Vojtek Vladimír 2365 Dubnica 8
2 Gruca Miroslav 2267 Trenčín 7
3 Bôrik Juraj 2158 Bánovce 7
Majstrovstvá okresu Považská Bystrica:
1 Banič Marek 1885 P.Bystrica 6
2 Hlinka Miroslav 2050 P.Bystrica 5,5
3 Mikušík Marián 2087 P.Bystrica 5
Najlepší žiaci okresu Považská Bystrica:
1 Škrabák Jakub 1350 P.Bystrica 3,5
2 Budajová Zuzana 1366 P.Bystrica 3,5
3 Budaj Patrik 1350 P.Bystrica 3

Výsledková listina 7.ročníka - 15.4.2006

Por. St.c. Jméno NRtg Klub Body Výh. Rem. BH.  B BHm. Fide RtgŘ
1 3 Vojtek Vladimír 2365 Dubnica 8 7 2 51˝ 42 41˝ 2172
2 5 Gruca Miroslav 2267 Trenčín 7 5 4 51˝ 39˝ 33˝ 2109
3 11 Bôrik Juraj 2158 Bánovce 7 6 2 45˝ 35˝ 35 1992
4 2 Vass František 2384 N.Zámky 6 1 54˝ 42 35˝ 2144
5 17 Švaňa Peter 2127 K.N.Mesto 6 1 52˝ 41˝ 39˝ 2101
6 18 Hažír Svetozár 2102 Modra 6 1 52 40˝ 37˝ 2172
7 1 Jurčík Marián 2407 Čadca 6 1 51 38˝ 32˝ 2073
8 10 Biroš Róbert 2171 Žilina 5 3 50 39 36˝ 2065
9 8 Veselský Jozef 2230 Hlohovec 6 1 47˝ 37 32 1970
10 13 Srvátka Igor 2149 Trenčín 6 5 2 53 41˝ 34˝ 2198
11 15 Blažek Miloš 2131 Trenčín 6 5 2 45˝ 35˝ 31 1911
12 26 Jaďuď Oto 1990 Trenčín 6 5 2 42˝ 33 29 1945
13 35 Banič Marek 1885 P.Bystrica 6 6 0 42 33 32 1969
14 7 Kostelný Jozef 2237 Žilina 5 1 50˝ 40 32˝ 2101
15 6 Škreňo Vladimír 2264 Hlohovec 4 3 50˝ 39 31˝ 2061
16 42 Pytlík Pavol 1752 Trenčín 4 3 46˝ 37˝ 25 2072
17 24 Svrček Martin 2001 K.N.Mesto 5 1 45˝ 36 29˝ 1990
18 22 Samko Karol 2032 Holíč 5 1 45 34 26˝ 1859
19 27 Jančo Dárius 1989 Bánovce 4 3 44˝ 36˝ 26˝ 1945
20 4 Jurčík Martin 2299 Čadca 5 1 43 34˝ 25 1858
21 20 Hlinka Miroslav 2050 P.Bystrica 5 1 43 34 29 1870
22 12 Orgoň Dušan 2150 Dubnica 5 1 42 33˝ 26 1848
23 25 Marsina Štefan 1994 R.Teplice 5 1 39 30˝ 27 1825
24 9 Cvičela Anton 2220 Hlohovec 5 5 0 48˝ 38 29 1970
25 19 Mikušík Marián 2087 P.Bystrica 5 4 2 47 37 29 1947
26 16 Brhel Ján 2127 K.N.Mesto 5 4 2 46˝ 35˝ 29 1922
27 39 Žernovič Michal 1799 P.Podhradie 5 4 2 45˝ 35˝ 24 1949
28 41 Žernovič Fer. 1769 P.Podhradie 5 5 0 43˝ 35 23 1963
29 28 Budaj Peter 1979 P:Bystrica 5 5 0 43˝ 33˝ 25 1845
30 37 Bielik Peter 1859 P.Podhradie 5 5 0 42˝ 33 25 1820
31 43 Solovič Vladislav 1749 Dubnica 5 4 2 40˝ 32˝ 25 1981
32 34 Malinovský Jozef 1898 Beluša 5 5 0 35 26˝ 22 1656
33 29 Magerčiak Roman 1965 P.Bystrica 5 5 0 34˝ 26 21 1579
34 31 Sýs Marek 1946 Bánovce 4 1 47 37 27˝ 1951
35 36 Horváth Alojz 1876 Dubnica 4 1 44 34 24 1826
36 40 Makúch Milan 1771 P.Bystrica 4 1 42 31˝ 19˝ 1776
37 47 Kolek Pavol 1730 P.Podhradie 4 1 41˝ 33˝ 22 1840
38 21 Julényi František 2042 Tr.Teplice 4 1 41 31˝ 21˝ 1743
39 33 Gombár Peter 1909 Beluša 4 1 39˝ 30˝ 25 1946
40 23 Capák Štefan 2003 P.Bystrica 4 1 38˝ 29 20˝ 1664
41 56 Ďurian Jozef 1539 R.Teplice 4 1 38 30˝ 19˝ 1757
42 38 Polák Emanuel 1803 Tr.Teplice 2 5 38 30 23 1750
43 32 Kvaššay Peter 1938 P.Bystrica 4 1 35 28˝ 23˝ 1743
44 30 Nagy ml. Edmund 1953 Bratislava 4 4 0 42 32˝ 23 1799
45 45 Mego Peter 1733 P.Podhradie 4 3 2 42 32˝ 21˝ 1871
46 53 Solík Rudolf 1590 Dubnica 4 4 0 39 31 22 1940
47 44 Sliva František 1739 Dubnica 4 4 0 38˝ 31 20 1753
48 65 Joštic Peter 1350 Trenčín 4 4 0 37˝ 29 17 1744
49 52 Krajčovič Miroslav 1596 P.Bystrica 4 4 0 35˝ 29 17 1710
50 46 Berky Jozef 1732 Dubnica 4 4 0 35˝ 28 18 1640
51 74 Ďurian Stanislav 1350 R.Teplice 4 4 0 34 26 15 1616
52 51 Filípek Jozef 1615 P.Podhradie 4 3 2 30 23 13˝ 1499
53 50 Varhaníková Ivana 1655 Bánovce 3 1 46˝ 36˝ 23˝ 2020
54 48 Bačinský Vasil 1717 P.Podhradie 3 1 38˝ 29˝ 19 1845
55 73 Škrabák Jakub 1350 P.Bystrica 3 1 37˝ 29˝ 17˝ 1715
56 55 Poruban Eduard 1543 Beluša 3 1 36˝ 28 14˝ 1535
57 58 Duda Daniel 1503 Dubnica 3 1 33 27˝ 15˝ 1644
58 70 Nagy Edmund 1350 Bratislava 3 1 33 27 15 1738
59 60 Petrák Branislav 1446 P.Bystrica 2 3 30˝ 25 11 1585
60 61 Budajová Zuzana 1366 P.Podhradie 3 1 30˝ 24˝ 14˝ 1655
61 54 Solík Rudolf 1565 Dubnica 3 3 0 38 28˝ 16 1710
62 68 Kukučka Matej 1350 P.Podhradie 3 3 0 34˝ 28 16 1728
63 59 Kučmín Ján 1475 R.Teplice 3 3 0 32˝ 25 11 1491
64 67 Kresaň Marián 1350 P.Podhradie 3 2 2 30 24 12˝ 1522
65 62 Brídzik Rastislav 1350 P.Podhradie 3 3 0 29˝ 22 10 1463
66 63 Budaj Patrik 1350 P:Bystrica 3 3 0 27˝ 21 9 1476
67 71 Plšek Juraj 1350 P.Bystrica 3 2 2 27 21˝ 10˝ 1479
68 14 Vereš Andrej 2143 Bánovce 2 1 42 30˝ 19 1690
69 49 Mruškovič Peter 1716 P.Podhradie 2 1 40 31˝ 16˝ 1814
70 57 Jurčík Rudolf 1509 Čadca 2 1 2 35˝ 28 12 1582
71 72 Sojka Adam 1350 P.Bystrica 2 2 0 29˝ 23 10 1482
72 66 Kremeň Tomáš 1350 P:Bystrica 2 2 0 26˝ 21 5 1462
73 64 Filipek ml. Jozef 1350 P.Podhradie 1 1 35˝ 28 10 1598
74 69 Megová Ivana 1350 P.Podhradie ˝ 0 1 29 22˝ 1423

Výsledková listina 6.ročníka

 

Name

T

Elo

Club

Sco

Mbuch

Buch

Ws

1-3

Bakalar J.

11

2105

Raj.Teplice

7,0

41,5

52,0

6

 

Kostelny J.

2

2320

Mladost ZA

7,0

40,0

50,0

7

 

Veselsky J.

6

2200

Hlohovec

7,0

39,0

50,5

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4-8

Rachela M.

1

2329

Dun.Streda

6,5

42,5

53,5

6

 

Veres A.

10

2122

Banovce

6,5

42,0

54,0

6

 

Skreno V.

4

2223

Hlohovec

6,5

40,0

50,0

5

 

Farkas G.

16

2072

Dun.Streda

6,5

39,5

50,0

5

 

Srvatka I.

12

2092

Trencin

6,5

38,0

48,0

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9-12

Palecek P.

3

2270

Mladost ZA

6,0

41,0

52,5

5

 

Gajarsky R.

17

2025

Hlohovec

6,0

37,0

48,0

6

 

Hlinka M

21

2000

P.Bystrica

6,0

35,5

44,5

6

 

Sys M.

22

1976

Banovce

6,0

35,0

45,0

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13-16

Michalek M

7

2188

P.Bystrica

5,5

40,0

50,0

5

 

Sokol M.

9

2160

Mladost ZA

5,5

38,5

50,0

5

 

Turcel J.

19

2004

Mladost ZA

5,5

35,0

45,0

5

 

Hanuliak S.

14

2078

Mladost ZA

5,5

34,0

44,0

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17-24

Biros R.

5

2205

Mladost ZA

5,0

38,0

49,5

4

 

Zvarik M.

8

2165

Mladost ZA

5,0

38,0

48,5

5

 

Kvassay P.

39

1750

P.Bystrica

5,0

35,5

45,0

5

 

Mikusik M.

13

2080

P.Bystrica

5,0

34,5

43,5

5

 

Rachela J.

15

2077

Dun.Streda

5,0

33,5

44,5

5

 

Feranec M.

23

1962

Vrbove

5,0

32,0

41,0

5

 

Mituch S.

34

1763

Bytca

5,0

30,5

39,0

5

 

Sliva F.

43

1719

Dubnica

5,0

30,5

38,5

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25-35

Magerciak R.

32

1828

P.Bystrica

4,5

36,0

45,5

4

 

Vrablik M.

18

2022

Bytca

4,5

35,0

44,5

4

 

Gombar P.

25

1906

Belusa

4,5

34,0

44,0

4

 

Capak S.

20

2003

P.Bystrica

4,5

33,5

39,5

4

 

Mejsnar M.

40

1750

P.Bystrica

4,5

32,5

42,5

4

 

Pytlík P.

45

1689

Trencin

4,5

32,5

42,0

4

 

Bielik P.

28

1863

Pov.Podhradie

4,5

31,5

40,0

4

 

Krajcovic M.

46

1535

P.Bystrica

4,5

29,5

38,5

4

 

Gajdosik A.

24

1957

Mladost ZA

4,5

29,5

38,0

4

 

Vanekova V.

35

1761

Mladost ZA

4,5

29,0

38,0

4

 

Kolek P.

38

1750

Pov.Podhradie

4,5

29,0

37,5

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

36-43

Berky J.

48

1370

Dubnica

4,0

31,5

40,5

4

 

Zernovic F.

29

1863

Pov.Podhradie

4,0

30,5

40,0

3

 

Malinovsky J.

26

1889

Belusa

4,0

29,0

39,0

4

 

Polak E.

37

1754

Tren.Teplice

4,0

28,0

35,5

4

 

Korenacka M.

36

1760

Belusa

4,0

28,0

34,0

3

 

Ostradicky D.

44

1697

Budmerice

4,0

25,5

32,5

4

 

Zernovic M.

30

1850

Pov.Podhradie

4,0

25,0

33,5

4

 

Mikuska M.

54

1350

Belusa

4,0

23,0

28,0

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

44-45

Panovcik J.

57

1350

P.Bystrica

3,5

28,5

39,0

3

 

Petrak B.

47

1415

P.Bystrica

3,5

28,0

36,0

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

46-54

Starycek J.

31

1842

Bytca

3,0

28,0

38,0

3

 

Makuch M.

41

1740

P.Bystrica

3,0

28,0

36,5

3

 

Farkas S.

33

1825

Dun:Streda

3,0

27,0

36,5

3

 

Solovic V.

42

1726

Dubnica

3,0

26,5

33,5

3

 

Mruskovic M.

55

1350

Pov.Podhradie

3,0

24,5

31,5

3

 

Kutny M.sen

53

1350

Pov.Podhradie

3,0

24,5

31,0

3

 

Kresan M.

51

1350

Pov.Podhradie

3,0

24,0

30,0

3

 

Takacs L.

58

1350

Dun:Streda

3,0

23,5

28,5

3

 

Mruskovic P.

56

1350

Pov.Podhradie

3,0

21,0

25,5

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

55-57

Hoferik S.

27

1886

P.Bystrica

2,0

23,0

28,0

2

 

Kutny M.jun

52

13550

Pov.Podhradie

2,0

23,0

28,0

2

 

Jurdik M.

50

1350

P.Bystrica

2,0

22,5

28,5

2

 

Filipek J.

49

1350

P.Bystrica

0,0

21,0

27,5

0

Víťazstvo z 3.ročníka si zopakoval J.Matejov z DMS Žilina. Prvých 5 hráčov bolo

finančne ohodnotených.V súťaži žien zvíťazila I.Varhaníková z Bánoviec,pred Z.Budajovou

z P.Podhradia a Rekka Kántor z D.Stredy.Vecnú cenu pre najmladšieho účastnika si odniesol

M.Kántor z D.Stredy.Gratulujeme!

Výsledková listina 5.ročníka Veľkonočného turnaja, 10.4.2003

Víťazstvo z 3.ročníka si zopakoval J.Matejov z DMS Žilina. Prvých 5 hráčov bolo

finančne ohodnotených.V súťaži žien zvíťazila I.Varhaníková z Bánoviec,pred Z.Budajovou

z P.Podhradia a Rekka Kántor z D.Stredy.Vecnú cenu pre najmladšieho účastnika si odniesol

M.Kántor z D.Stredy.Gratulujeme!

Por. meno odiel Elo Body: MBuch Buch
1. Matejov J. DMS Žilina

2220

8

44,0

55,0

2. Vereš A. Bánovce n.B

2122

7

41,5

53,0

3. Veselský J. Hlohovec

2205

7

36,5

48,5

4. Hanuliak S. Bytča

2137

6,5

39,5

49,5

5. Ráchela M. D.Streda

2278

6,5

39,0

51,0

6. Borik J. Bánovce n.B

2163

6,5

38,0

49,0

7. Cvičela A Hlohovec

2141

6,5

33,5

43,0

8. Kostelný J Mladosť ZA

2210

6

38,5

49,5

9. Paleček P. Mladosť ZA

2319

6

36,0

48,0

10. Sokol M. Mladosť ZA

2104

6

33,5

45,0

11. Oboňa J. P.Bystrica

2214

5,5

41,0

53,5

12. Biroš R. Mladosť ZA

2107

5,5

39,0

49,0

13. Zvarík M. Mladosť ZA

2177

5,5

38,0

48,0

14. Kvassay P. P.Bystrica

1651

5,5

35,5

46,0

15. Mikušík M. P.Bystrica

2100

5,5

32,5

40,5

16. Žernovič F, P.Podhradie

1820

5,5

31,0

39,0

17. Gruca M. Trenčín

2157

5

38,0

48,5

18. Skreno V. Hlohovec

2144

5

35,5

46,0

19. Paur D. Višňové

1920

5

34,5

43,0

20. Gombár P. Beluša

1906

5

32,5

42,0

21. Horváth A. Dubnica

1914

5

32,5

41,5

22. Galvánek L. Centrál ZA

2045

5

32,0

41,5

23. Rachala J.jun. D.Streda

2101

5

31,5

41,5

24. Hlinka M. P.Bystrica

2040

5

30,0

38,5

25. Belák Š,. P.Bystrica

1892

5

28,5

38,0

26. Gajarský J. Hlohovec

2021

5

27,5

36,5

27. Nahalka J. TJ Ondrašová

1976

5

27,5

35,5

28. Lednický M. Raj.Teplice

2277

4,5

36,5

47,0

29. Berky J. Dubnica

1618

4,5

33,5

42,0

30. Staríček J. Bytča

1843

4,5

33,0

42,0

31. Kantor.S. D.Streda

2104

4,5

32,5

39,0

32. Žernovič M. P.Podhradie

1810

4,5

30,0

45,0

33. Varhaníková I. Bánovce n.B

1670

4

35,0

45,0

34. Turček J. Mladosť ZA

1976

4

34,5

44,0

35. Pagáč V. ner.

1350

4

31,5

39,5

36. Michálek M. P.Bystrica

1945

4

30,0

38,5

37. Prieložný E. Mladosť ZA

1689

4

30,0

38,0

38. Pilatík M. Mladosť ZA

1725

4

29,5

38,0

39. Solovič V. Dubnica

1733

4

29,5

37,5

40. Malinovský J. Beluša

1830

4

28,5

38,5

41. Valíček J. Višňové

1784

4

28,5

37,5

42. Magerčiak R. P.Bystrica

1897

4

25,5

34,0

43. Ďuriš P. P.Bystrica

1430

4

25,0

32,0

44. Kolek P. P.Podhradie

1750

3,5

30,5

38,5

45. Mejsnár M. P.Bystrica

1684

3,5

30,0

39,0

46. Makúch M. P.Bystrica

1745

3,5

29,5

36,5

47. Krajčovič M. P.Bystrica

1525

3

30,5

37,5

48. Mitúch S. Bytča

1750

3

29,0

37,0

49. Kantor M. D.Streda

1415

3

28,0

35,0

50. Budajová Z. P.Podhradie

1350

3

27,0

33,0

51. Petrák B. P.Bystrica

1419

3

26,5

34,0

52. Valíček J.jun. Višňové

1455

3

25,5

32,0

53. Duda D. Dubnica

1458

2,5

24,5

31,5

54. Kantor R. D.Streda

1350

2,5

24,5

31,0

55. Kresaň M. P.Podhradie

1350

2,5

24,0

30,5

56. Sikorai I. P.Podhradie

1350

2,5

23,0

31,0

57. Kontras M. P.Bystrica

1350

2

20,5

27,5

 

Výsledky 4.ročníka Veľkonočného víkendového turnaja

Miesto: Stredné odborné učilište strojárske,Považská Bystrica

Dátum: 19.4.2003

Poriadateľ: ŠK Sparta Považská Bystrica ,športový riaditeľ Mgr.Štefan Capák

Systém: Open turnaj, švajčiarsky na 9 kôl ,čas 2 x 15 minút

Počet hráčov: 35

Výsledky:

Por.

Priezvisko

Elo

Klub

Sco

MBuch

Buch

1.

Briestenský S.

2313

Čadca

8,0

41,5

53,0

2.

Vojtek V.

2295

DCA

6,5

42,5

54,5

3.

Veselský J.

2216

Hlohovec

6,6

39,5

51,5

4.

Gombár P.

1680

Beluša

6,0

40,5

50,5

5.

Hlinka M.

2095

PB

6,0

37,0

47,5

6.

Oboňa J.

2150

PB

6,0

36,5

47,5

7.

Bombek P.

2243

DCA

6,0

35,5

46,0

8.

Podoba M.

2127

DCA

6,0

34,5

45,5

9.

Hlavač J.

2113

Raj.Teplice

6,0

34,0

44,0

10.

Belák Š.

1906

PB

6,0

33,5

43,5

11.

Orgoň D.

2110

DCA

5,5

38,0

49,0

12.

Capák Š.

1896

PB

5,5

36,5

47,5

13.

Kolek P.

1750

P.Podhradie

5,0

28,0

36,5

14.

Žernovič F.

1820

P.Podhradie

5,0

27,5

37,0

15.

Bielik P.

1842

P.Podhradie

5,0

27,0

34,5

16.

Lotharides V.

1845

Beluša

4,5

37,0

45,5

17.

Korenačka M.

1350

Beluša

4,5

35,5

44,5

18.

Makúch M

1750

PB

4,5

32,5

40,0

19.

Vrbica L.

1991

PB

4,5

29,0

36,5

20.

Hoferík Š.

1856

PB

4,5

26,5

34,0

21.

Malinovský L.

1680

Beluša

4,5

25,0

32,5

22.

Feranec M.

1797

Piešťany

4,0

33,0

41,0

23.

Petrák B.

1404

PB

4,0

31,5

39,0

24.

Hutyra R.

1780

P.Podhradie

4,0

31,0

39,5

25.

Briestenský J.

1567

Čadca

4,0

29,0

36,5

26.

Solík S.

1350

DCA

4,0

27,0

34,5

27.

Magerčiak R.

1896

PB

4,0

25,5

34,0

28.

Krajčovič M.

1459

PB

3,5

32,5

41,5

29.

Ďuriš P.

1430

PB

3,5

30,0

37,5

30.

Kováčik V.

1650

PB

3,0

31,0

39,0

31.

Malinovský J.

1885

Beluša

3,0

27,0

34,5

32.

Jurdík M.

1350

PB

2,5

29,0

35,5

33.

Kováčik I.

1350

PB

2,5

25,5

33,0

34.

Solík J.

1350

DCA

2,0

28,0

35,0

35.

Klamár M.

1350

DCA

2,0

26,5

33,5

 

 Výsledky 3.ročníka Veľkonočného víkendového turnaja

Miesto: Stredné odborné učilište strojárske,Považská Bystrica

Dátum: 30.3.2002

Poriadateľ: ŠK Sparta Považská Bystrica ,športový riaditeľ Mgr.Štefan Capák

Systém: Open turnaj, švajčiarsky na 9 kôl ,čas 2 x 15 minút

Počet hráčov: 61

Výsledky:

Por.:

Hráč:

ELO:

Klub:

Body:

1.

Matejov J

2167

DMS -Žilina

8,5

2.

Vojtek V.

2277

Dubnica nad Váhom

7

3.

Sokol M.

2026

Mladosť Žilina

6,5

4.

Lednický M:

2206

Rajecké Teplice

6,5

5.

Oboňa J.

2082

Považská Bystrica

6

6.

Sokol I.

2321

Mladosť Žilina

6

7.

Chovanec M.

2133

Považské Podhradie

6

 Výsledky 2.ročníka Veľkonočného víkendového turnaja

Miesto: Stredné odborné učilište strojárske,Považská Bystrica

Dátum: 30.3.2001

Poriadateľ: ŠK Sparta Považská Bystrica ,športový riaditeľ Mgr.Štefan Capák

Systém: Open turnaj, švajčiarsky na 9 kôl ,čas 2 x 15 minút

Počet hráčov: 63

Výsledky:

Por.:

Hráč:

ELO:

Klub:

Body:

1.

Sokol L.

2171

Žilina

8,0

2.

Kostelný J.

2211

Žilina

7,5

3.

Vojtek V.

2277

Dubnica nad Váhom

6,5

4.

Ráchela J.

2130

Dunaj

6,5

5.

Bojdal L.

2171

Cvč Topolčany

6,5

6.

Rachela M.

2236

Nitra

6,5

7.

Lednický M.

2180

R.Teplice

6,5

 Výsledky 1.ročníka Veľkonočného víkendového turnaja

V turnaji hranom ako klubový prebor zvíťazil Ján Oboňa ŠK Sparta Pov.Bystrica,so ziskom 8,0 bodov.

Aktualizované 10.5.2006

  Späť na úvodnú stránku